rp-directory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 77, на Пет Дек 25, 2020 6:33 pm

 :: PLOTS :: The wizarding world :: РП :: Минало Предишната тема Следващата тема Go down
The Asylum
Samael
Samael
Samael
Samal Chan
FC : Stephen James
Група/Раса/Класа : Смъртожаден
Брой мнения : 129
Join date : 06.12.2020
Samael
Сря Дек 09, 2020 11:14 pm
-Самаел! – противният мъжки глас продъни ушите ми, като че ли ми надуха по една вувузела във всяко ухо. –Оглуша ли?
-Вече да... – стоварих ядосан поглед към изкаралия ме от заплес. –Простете, имах предвид...Целият съм в слух. – сведох поглед смирено, след като осъзнах на кого се зъбя.
А именно на Лукас Джонсън.Защо това е такъв проблем и не бива да го правя?Защото той е лидерът на смъртожадните.Мой лидер, по неволя.Следователно трябва да се държа прилично в негово присъствие, да показвам уважение и респект, като че ли съм негова послушна кучка, а на него това му доставяше неистово удоволствие.Аз от друга страна, след всяка среща с този самовлюбен кретен плюя крвъ и повръщам помия.Вярно е, че съм прекалено горд, че да се кланя на някого, но...Ако беше някой велик, като Лорд Волдемор, например – то бих го правил с удоволствие.А на този самопровъзгласил се за Господ олигофрен с удоволствие бих му прерязал гърлото, стига да беше толкова лесно.
-Виж какво, не си играй с търпението ми! – Лукас се изправи рязко, изсурквайки стола си назад звучно. –Все още те търпя, само защото си от рода на Лестрандж, но повярвай ми и това няма да е вечно.
„Ами, хайде де!Извади пръчката си!” – свих ръката си в юмрук, при което кокалчетата ми изпукаха, но все пак успях да сдържа тези мисли само в главата си.
-За нищо не ставаш, толкова си тъп, че дори не можеш да проследиш разговор, който трае повече от две минути! – гласът на Джонсън продължаваше да кънти из огромната стая, а погледите на останалите смъртожадни около масата бяха приковани в мен.
Много добре знаеха, че не мога да го дишам и сякаш очакваха всеки момент да изпусна нервите си, но дори за мое очудване думите му изобщо не ме ядосаха.Лицето ми сякаш бе замръзнало – безизразно, а погледът празен.Сякаш изобщо не го слушах, отново.
-Защо още си тук?!Доведи ми я тук до залез слънце или не се връщай повече.ИЗЧЕЗВАЙ! – мъжът отново разтресе помещението с мощния си тембър, който този път удари пикови децибели.
***
-Беатрис Лексингтън. – усмихнах се на младата девойка, чиято глава едва се подаваше иззад високия мраморен плот.
-Момент, сега ще проверя. – сведе глава и започна да щрака пъргаво по клавиатурата. –А..Вие какъв й се падате?
-Аз съм брат й. – светкавично отвърнах на подозрително повдигнатата й вежда. –Еверет Лексингтън. – усмихнах се широко, потраквайки нетърпеливо с пръсти по мрамора.
Девойчето ме изгледа съмнително, сякаш се опита да ме припознае.
-Ох, да, вярно.Отдавна не сте идвали на посещение.Ще ми трябва документ за самоличност, за да Ви впиша.
Е, да.Много добре си бях научил домашното за Беатрис, за брат й, но това, което рецепционистката на лудницата ми искаше, това го нямах.Не го бях предвидил.
-„Империо”! – вместо документ, просто извадих пръчката си.За всичко си има лесен начин и после как да не обичаш магията...Горките мъгъли, просто не знаят от какво са лишени.
-Много Ви благодаря, господин Лексингтън.Сега ще дойде един мъж, който ще Ви отведе до стаята на сестра Ви.
Докато крачех след „водача” си по дългия коридор съзнанието ми отново витаеше другаде.Нямах представа защо му е на Лукас това момиче, уви не е споделял плановете си точно с мен.Определено иска да я използва, по-скоро способностите й.Никой друг сред живите магьосници в днешния свят не е толкова добър в разчитането на съдбата, колкото Беатрис.Поне такава слава й се носеше, преди да се озове тук.За всяко нещо си има цена, която трябва да се плати, особено пък когато става дума за магия, каквато тя практикува.
-Имате 30 минути! – мъжът отвори врата, до която сякаш вървяхме безкрайно дълго, ама той самият коридор сякаш нямаше край.
-Добро утро, Беатрис! – издишах звучно, донякъде оттегчен от обстановката.
Малка стаичка, с едно легло в единия ъгъл, огромен прозорец в дъното, естествено окован с решетки, а и дървена масичка пред прозореца, зад която беше седнала тя.Не виждах лицето й, а само гърба и рошавата й коса.Момичето сякаш изобщо не отрази, че има гости и продължи да си седи все така неподвижно.
-Не бъди толкова груба, нека се запознаем. – приближих се към нея без покана и също толкова нахално се тупнах на леглото й. –Аз съм Самаел, твой приятел...Бъдещ.Препоръчително, но все пак ти решаваш.
Върнете се в началото Go down
beatrice v. lexington.
beatrice v. lexington.
beatrice v. lexington.
Maniac
FC : Sofia Carson
Група/Раса/Класа : Pure Blood | Ex-Griffindor | The favorite Lexington kid | Queen of Christmas lewks
Брой мнения : 175
Join date : 09.12.2020
beatrice v. lexington.
Чет Дек 10, 2020 9:56 am

 Урок 1 по самодиспансеризирането в мъгълска психиатрия.
Учител: Беатрис Вайола Лексингтън
Първото, което трябваше да знаете, бе, че Беатрис сама беше избрала да бъде между тези четири стени. Но не си мислете, че не беше подготвена! С чашка пудинг на гърдите и семейна опаковка лютив чипс, тя бе изгледала в разстояние на 52 часа и 28 минути всички филм за лудници, които мъгълите имаха: от „Полет над кукувиче гнездо“ до „American Horror Story: Asylum”. Те съдържаха списък от ясни послания: сестрите ще са кучки, храната ще е помия, винаги имай незабележимо оръжие под ръка, пази се от изнасилвачи ( ps. Жените също могат да изнасилват), бъди приятел с мускулестия чернокож с проблеми с гнева, който крещи, че е новото тяло на Иисус. ВАЖНО: Потенциална среща с демони и/или извънземни! Also, don’t drink the Kool-Aid.
Беатрис се появи на вратата на лечебницата със спортен сак, който съдържаше тестето таро, пижамата й на кексчета, гребен, който нямаше да ползва повече по обективни причини ( лудите не им пука как изглеждат), пръчицата й, скрита в подплатата на едно от елечетата й и цяла чувал със сладкиши, с които бе шокирала азиатеца на средна възраст в бакалията на път за насам.
Лексингтън държеше да изглежда луда, затова не си беше вчесвала косата от дни и в нея, може би имаше  пуканка, фиба, парче от пъзел и трохи от шоколад, но не беше сигурна. Носеше широк пуловер, собственост на Еверет, който се бе погрижил дрехата да не види никога слънчева светлина, вода или прах за пране и на него сигурно вече имаше колония от нов, невиждан до сега биологичен вид в процес  на разрастване, който ще пороби човешкия род в следващата милениа. Зад гишето от бронирано стъкло с дупки, през които до нея достигаше мутирал звук от тънък, немощен глас и бучене на вентилатор,  недохранена жена в бяла престилка се усмихваше престорено, а по зъбите й имаше червило. Беа не можеше да прецени дали това е истинска санитарка или луда, облечена в откраднати дрипи. Все пак мушна документите си в процепа с улей и обясни защо е тук. Поискаха й голяма сума, за да я настанят в единична стая в реновираното крило. За реновация се смяташе, че някой нестарателно бе намацал бял латекс върху рисунките на демонични лица и псалми за края на света, старателно изписани с ръждив цвят, който най-малката Лексингтънова наследница се надяваше да не са телесни сокове.  
Дните се преобразиха в безкраен поток от монотоние – ядене, сън, срещи с психиатъра, ядене, сън. За пръв път от много време, Беа можеше да спи нормално, но не можеше да прецени дали е от зелените таблетки, които й даваха вечер или от терапията с Доктор Дженкинс. Освен хапчетата за сън, магьосницата отказваше да приема каквито и да било други, а при проверката на устната й кухина, тя винаги ги криеше в един джоб от кожа в долната си челюст, който се бе образувал, когато Идрис беше я изпуснал от раменете си, докато крадяха бисквити от най-горния рафт на кухненската полица и тя си бе изкривила челюстта.
Докато вечността течеше със скоростта на спокойна река, на вратата й се появи сестра Сали с меките ръце, която я прегръщаше толкова силно, че Беа губеше съзнание. Сестрите в болницата не бяха зли създания и не приличаха на сестра Рачет. Храната беше по-добра от кулинарните експерименти на майка й, а кексът с круши и крема сирене беше истински оргазъм за небцето. Беатрис бе разочарована и, че не успя да намери новото тяло на мъгълския бог, но за щастие пазители не й трябваха. Повечето пациенти на диспансера бяха кротки, но ужасно досадни и тя трябваше да подобри актьорските си умения що се отнасяше съня, защото тия окачалки я надушваха веднага!
- Брат ти е тук да те види, миличка. – рече Сали и я притисна към пищния си бюст, докато Легсингтън се чудеше откъде беше жилетката, която носеше. Дрехата мязаше на одран мъпет ( RIP ELMO), който бе имал тежки последни години и е употребявал метадон под моста в Манчестър.
Мъжът, който влезе през вратата не беше Еверет. Едно на ръка, че беше добре облечен, с дрехи, които всъщност знаеха какво е значението на думата „ютия“ и коса, стилно пригладена назад, вместо да обявява, с формата и съмнителната си чистота, пред света, че току-що е станал. От друга страна, Ев нямаше да дойде с празни ръце, а с торба с лакомства и ново тесте таро карти. Беа погледна непознатия с типичния си поглед на луда, сиреч с много забелен и дистанциран такъв, който все едно пътуваше из измеренията. От устата й се отрони кататонен звук и малко слюнка, която цопна на крачола на пижамата й. „Самаел...“ . Беше чувала името, но не бе имала злощастието да го срещне. Шибан нацист! Още сега искаше да го задуши в остатъците от Елмо и да заклейми статуса си на откачена, но прецени, че е прекалено драматично за най-доброто дете на Лексингтън. Тия неща бяха специалност на Идрис, който, впрочем, беше част от същата тази радикална групировка и само по себе си не беше цвете за мирисане. Но, мамка му, обичаше този хърбав глупчо, който не можеше да си връзва вратовръзките дори в трети курс.
Беа се обърна към Самаел и издаде ужасяващ звук на пукащи кости, който идваше от гръбнака й. Ако я познаваше, щеше да знае, че това бе любимият й парти трик, с който си спечелваше вниманието на всички гнусни типове на купона.
- Приятел.. – поклати тя глава, докато изръмжаваше думите ниско, в опит да направи най-добрата актьорска импресия на Самара от „Предизвестена смърт“.

 
tell all of your friends that I'm crazy and drive you mad, that I'm such a stalker, a watcher, a psychopath ---


Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1
Идете на: