rp-directory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 77, на Пет Дек 25, 2020 6:33 pm

 :: PLOTS :: The wizarding world :: РП :: Минало Предишната тема Следващата тема Go down
I feel as tough I am ice and he is fire. We are so completely different, yet the same.
Oliver Gansey
Oliver Gansey
Oliver Gansey
FC : Maxence Danet Fauvel
Група/Раса/Класа : wizard
Брой мнения : 11
Join date : 06.01.2021
Oliver Gansey
Чет Яну 07, 2021 9:07 pm
the end of all you’ve ever beenБях се опнал на леглото в спалното помещение на Слидерин, наслаждавайки се на последните страници от книгата си, когато Луциус ме подсети за урока по Отвари. Щях да създам лошо впечатление на собствения ни ръководител, ако прекъснех часа със закъснение, затова сметнах за по-добър вариант да оставя четивото и приготвя за занятието. Навлякох на бързо обороти униформата, като съвсем преднамерено оставих мантията под леглото. Ниската температура на подземията не ми правеше впечатление, все пак бях влечуго. Пооправих перчема си преди да се измъкна от общата стая и насоча към кабинета.
Докато се тътрех мудно по коридорите осъзнах, че унижението от часа по ГзМС все още ме държеше в лепкавата си схватка. Тази малка надута кифла бе успяла да срине самочувствието ми до земята и то без да си мръдне пръста. С хитрост или малко повече късмет ме бе натикала в малките ръчички на проклетите пиксита, които не пропуснаха да се позабавляват на мой гръб. Все още в ума ми отекваха кисканията на язовците и гарваните, а укорителните погледи на слидеринци продължаваха да ме преследват нощем.
Връхлетях в стаята някак изнервен и побързах да заема място някъде до съдомниците си. Усещах чуждото внимание и подмятания на коментари зад гърба си и това допълнително нажежаваше обстановката. Можех да се закълна, че ще потроша носа на някого преди часът да започне, а закъснението на професора като че ли бе знак от съдбата. С периферията си забелязах шоколадовите на цвят коси на Чернов, която бе в опасна близост до моята банка. Ама тази гарга наистина си го просеше! Присвих пръсти в юмрук и отклоних поглед, когато в кабинета най-накрая се появи Андерсън.
Не обърнах внимание на хапливите коментари, които си размениха с девойката от сините. Вместо това подготвих котлето си и няколко стъкленици. Не след дълго се появиха и съставките, които ни бяха необходими за създаването на отварата днес. Разгледах ги набързо, след което се приближих до бюрото на преподавателя като останалите, за да гледам внимателно всяко едно негово действие. Изкарах така любимия си тефтер и записах част от видяното. Не изглеждаше особено трудно, просто се изискваше доза търпение и съсредоточеност.
Върнах се на работното си място и започнах да подготвям продуктите. Захванах най-противното от трите съставки, а именно гърдируута. Обелих го така както бабето у дома белеше лук за манджите си, след което с помощта на нож го преполових и изстисках в една от вече подготвените епруветки. Отворих рициновото масло и си позволих да го размърдам под носа си, за да усетя аромата. Накрая подготвих дванадесет офикови клонки, които оставих в близост до котлето. Време бе да се развихря.
Поставих посудата на котлончето и размахах пръчка, произнасяйки „Агуаменти“, за да изпълня съда с необходимото количество вода. Погледнах към указанията в тефтера, минавайки през всяка една стъпка последователно. Първите четири офикови клонки бяха запратени право във водната яма, която бързо промени цвета си. После с помощта на дървена бъркалка образувах миниатюрен водовъртеж до получаването на оранжев нюанс. Снижих се на нивото на гърлото на котлето, съблюдавайки внимателно цопването на всяка една капка от рицинговото масло. Нова доза разбъркване и цветове на дъгата. Докопах стъкленицата с екстракта от лукоподобното и добавих 15мл. заедно с една от офиковите клонки. Последва „Инсендио“ и кратка почивка до промяната на цвета. Когато течността започна да бълбука, прибавих още 5мл. от зеленчука, за да зарадвам очите си с зелени нюанси. Разбърках прилежно преди да добавя остатъка от пръчиците. Намалих притока на огнена струя и търпеливо изчаках появата на розов цвят. Резултатът бе успешен.
Прибавената отвара в инвентара ми не бе достатъчна награда за вложените усилия. Исках нещо повече. Исках Луиза Чернов да страда. Погледнах към все още потящата се над котлето принцеса и подобно на истинска змия се довлякох зад нея. Започнах да я разсейвам с различни коментари, докато ѝ пипах и размествах съставките. Тя, милата, така се ошашави, че дори не забеляза кога пуснах цял гърдируут в котлето. След няколко предупреждения от гаргата, реших че е редно да се отдръпна и наблюдавам капана от безопасно разстояние. Реакцията не закъсня. Течността започна да кипи неконтролируемо преди да избухне и оплеска Чернов от глава до пети. Последва бурна вълна от смях и тук-там съжаление.
Със самодоволна усмивка се приближих до потъналата в слузеста течност брюнетка, която бе на ръба да се разплаче. Огледах я с нескрита злоба в очите преди да я придърпам по-близо с помощта на собствената ѝ вратовръзка.
- Ще настинеш, сладка. Трябва да те отървем от мокрите дрехи мигновено. – рекох преди да плъзна пръчка към прозиращата ѝ гръд. – Може би едно „Дифиндо“ ще зарадва мъжката аудитория? – прехапах долната си устна, готов да изрека заклинанието.
:copyright: 2981 12289 0
Върнете се в началото Go down
Luiza Chernoff.
Luiza Chernoff.
Luiza Chernoff.
FC : Maria Zhgenti
Брой мнения : 46
Join date : 19.12.2020
Luiza Chernoff.
Чет Яну 07, 2021 9:15 pm
Не можех да бъда по доволна от развоя на събитията след часът по ГзМС, чувствах се прекалено добре, което пък от друга страна изобщо не приличаше на мен самата, не и начина, по който действително се държах с Оливър, тогава. Ами не беше като да не си го е заслужил, но бе прекалено, не вярвах, че дори и той  би постъпил толкова долно, колкото аз самата сторих. Ала той бе прекалил, бе направил една дълбока рана в мен, която щ трябваше да закърпя, а единствения път към това, бе да го унижа така както той самия бе унижил мен и така и се случи. Сега бяхме квит или може би не бяхме, защото войната ни тепърва започваше и някъде дълбоко в себе си, го знаех.
Стоях на един от предните чинове, както винаги, заедно с една от съдомничките ми, но този път с удоволствие обсъждах това, което се бе случило с Оливър с нея. Но в същото време, продължавах да мълча и да не казвам какво точно го бе сполетяло, докато бяхме далеч от погледите им. А и ми харесваше да го тормоза с тихи подмятания, които само той можеше да разбере. За него бе достатъчно когато пикситата го бяха върнали обратно, а аз, ами бе доволна дори само на това, защото точно в онзи ден успях да срина самочувствието му. Така както той бе злепоставил мен. За първи път ми хареса колко сладко бе отмъщението.

Разбира се, не спрях и да се наслаждавам когато чух подмятанията за гърба на слидеринеца, нямаше нужда да се обърна, за да го съзра, защото знаех, че той вече се бе присъединил към групата змии, но тук не осъзнавах колко близко в същност се намираше отново до мен. А тези подмятания спрямо него, ами предизвикваха усмивката ми. Туше, Ганси, туше! Но наслаждаването на това приключи в мига, в който в стаята бе пристъпил преподавателя. Достатъчно, за да секне всяко шушукане или обсъждане на каквито и да е било теми, а главната със сигурност в този момент бе рошавия брюнет. Записвах внимателно всяка съставка, слушах обясненията и в същото време се бях съсредоточила във всяко действие на Андерсън. Което не бе никак трудно. Когато приключи с даването на насоките си, просто се заех с подготовката на котлето, малко по- малко. Не бързах за никъде, защото всичко трябваше да се получи перфектно както винаги, а перфектността както вече бяхте разбрали, изискваше време. Но това време, ами не знаех колко точно щеше да ми коства.

Разбрах го в момента, в който онзи досадник се озова до мен и започна да ми говори какви ли не неща, допълнително започваше да ме изнервя, което не бе никак добре, на няколко пъти с нежелание откъсна погледа си от това, което правех, за да го погледна и съвсем сериозно да го накарам да се отдръпне, но с тези си действия, не осъзнавах действително колко много от случващото се изпусках. Или по - скоро не забелязвах какво действителност правеше Оливър в този момент, не предвкусвах вкуса на провала. Дори не се замислях, че когато той бе наоколо точно това се случваше, аз се провалях, да не говорим и за нещата, които предизвикваше да правя. Абсолютно нетипичното ми аз. Как само го мразех, а може би не? Не бях сигурна или може би бях? Защото за Бога изобщо се замислях, за това в момента, като имах по - важна работа. Последното предупреждение, да се разкара изсъсках през зъби, а с изненада установих, че го бе сторил. Погледнах го с присвити очи, защото на лицето му имаше нещо, което не можех да разгадая в този момент.

Дори не осъзнах, че бях попаднала в поредния му капан. По дяволите. Малко след като бях върнала погледа си над котлето, то не знайно защо започна да кипи, а погледа ми го стрелна. Ето, че ме бе изиграл за пореден път. Знаех го, виждах го и го усетих в края . Течността сякаш експлодира, оплесквайки ме цялата.  Когато чух смеха зад гърба си, когато дочух и съжалителните въздишки, просто едвам сдържах чувствата си, усетих как очите ми се навлажняваха готови да ме предадат всеки миг. Опитвах се да дишам, уви не се получаваше, не и когато отново се бях провалила, заради него. В този момент го мразех, мразех и самодоволната усмивка, която съзрях в приближаващата се фигура. Можех дори и омразата в очите му да разчета, а колкото и да исках да му отвърна със същото, в моите се виждаха само напиращите се сълзи.
Действията му и думите му меко казано ме изненадаха отново, не можех да повярвам, че наистина постъпваше така долно. Това бе и края, за първи път, прехапах езика си и успях да сдържа думите, които бяха на върхът му, но дали и това не бе с цел? Когато тялото ми вече бе приближено до неговото, усетих неканени тръпки по кожата ми, но сега изобщо не им обърнах внимание, защото сълзите ми се стекоха по оплесканото лице,  следвайки действията на пръчката и чувайки последните му думи. Преглътнах мъчително, осъзнавайки на какво унижение щеше да ме подложи. А сълзите неспирно се спускаха, взирайки се в очите му.

Неочаквано за мен, а може би и за мнозина други, Андерсън се намеси точно в момента, в който очаквах, че всичко щеше да дойде към края си, отдръпвайки Оливър от мен, прекратявайки гаврата му.
- Достатъчно! - думите му прозвучаха грубо, твърдо и достатъчно ясно, за да прекратят всичко. Но не и достатъчно, за да ме накарат да се почувствам по - добре. - При директора, господи Ганси, Веднага! - бе последното което успях да чуя, но не представляваше интерес за вниманието ми в момента. С течащи от очи ми сълзи и потънала от срам, аз просто се втурнах през помещението излизайки колкото бе възможно по - бързо от кабинета, търсейки спасението си, искаше да бъде навсякъде другаде, но не и там. Някъде където щях да бъда сама, далеч от смеха и подигравките, които щяха да последват. Дори сама не разбрах, кога се бях озовала в банята на перфектите.

Туше, Чернов, туше!
Върнете се в началото Go down
Luiza Chernoff.
Luiza Chernoff.
Luiza Chernoff.
FC : Maria Zhgenti
Брой мнения : 46
Join date : 19.12.2020
Luiza Chernoff.
Чет Яну 07, 2021 9:16 pm
Some time later in the bathroom



Осъзнах късно къде се бях озовала, но можех да се възползвам въпреки това, както и щях да направя. Сълзите ми.. дори не бях сигурна, дали имах намерението си да ги спра, просто ги бях оставила да се спускат по лицето ми изчиствайки го от полепналата по него слуз, нея можех да разкарам от тялото си, ала близостта на онзи задник - не можех. Чувството за тази близост в този един - единствен момент ме отвращаваше, исках да се отърва от чувството за нея от тялото си. Исках да го разкарам от себе си. Дори не се замислих когато разкарах омазаната мантия от тялото си. Но сякаш нямах сили за повече. Просто седнах на ръба на една от пейките и зарових лице в дланите си. Какво можех да направя за да се отърва от тези чувства, нищо. Знаех го, колкото и да се правех на непоколебима, всеки път, в който се изправех срещу него, всичко това си отиваше.

Може би да бях прекалила в онзи ден, но не очаквах, че Оливър щеше да ми го върне, но уви само се бях превърнала отново в глупачката от цялата история. Отново ме бе провалил, за пореден път, знаех че това му носеше удоволствие, но докога щях да мога да издържа на тази война, която водехме. Не бях сигурна наистина дали исках да продължава. Уви точно в този момент, не можех да си помисля, за нещо по - различно от омразата в мен, която се преплиташе и с едно много по - дълбоко чувство, което така ожесточено отричах. Просто защото не го исках, но те бе там. Колкото и да го заравях в себе си, аз го осъзнавах, всичко което той правеше ме привличаше към него, а не трябваше. Защото никога нямаше да изрека гласно, всичко което Ганси ме караше да изпитвам. А може би щях? Нямаше как да бъда сигурна в бъдещето, когато настоящето ми бе толкова неясно. Дори и в този момент бе такова. Провал след провал ме спохождаха, а аз се молех всичко това да не стигне до ушите на майка ми, защото тогава щеше да стане лошо, а аз не исках да я разочаровам, не можех да си го позволя.

Толкова много чувства се бореха в душата ми, че бях сигурна- рано или късно щях да полудея от тях. Колкото и жалко да звучеше. А това знаех, какво удоволствие щеше да му донесе. Мразех ли го? Да, определено. Но в същото време не го. А това трябваше да го изкореня от себе си. Толкова силно го исках, но просто не можех. Не осъзнавах колко време бях прекарала така, не осъзнавах колко време бе изминало от както ронех сълзите си и не правех нищо друго, освен да се отдавам на мъката и да усещам полепналото унижение по кожата ми. Което просто не искаше да се разкара. Ала мислите ми бяха отнесени от шума, който се разнесе в помещението. Надявах се да остана сама, но уви явно това, нямаше да бъде моето скривалище точно в този момент. Определено не бе, а мига, в който вдигнах очите си, не можех да повярвам на видяното, наглостта на това момче ме изумяваше. Не можеше ли просто един единствен път да ме остави на мира, да ме остави да се насладя на мъката, която се бе настанила в мен? Явно не, а така ми се искаше да го стори. Но поне и аз самата исках да сторя едно единствено нещо точно в този момент. Присвих очите си срещу него. Изправих се бавно, дори не осъзнавах каква огромна грешка щях да допусна отново.

Няколко крачки, само няколко крачки бяха нужни, за да го достигна, а тези няколко крачки деляха него самия от нещо по - различно. По принцип никога не бих позволила това, никога не бих го направила, уви точно в този момент не мислех точно като себе си, прекалено замъглено бе съзнанието ми. Без да кажа каквото и да е било, оставих действията ми да говорят сами за намеренията ми, ръката ми преди да се усетя се бе надигнала и зашлевила младежа срещу мен. А аз затворих очи, наистина вече напълно разочарована от себе си, от действията си.

- Не можеше да паднеш по - долу, нали? - изсъсках през зъби, но дори не съзнавах, че отново бях прекалено близо до човека, който ми причиняваше всички нещастия. - За геройство ли сметна всичко сторено? - тона ми се повиши, не можах да го сдържа колкото и да ми се искаше да го сторя. Очите ми бяха намерили неговите онези студените, в които вечно намирах само омраза. - Ти никога няма да бъдеш нищо повече от един гадняр, който сам създаваш от себе си! - смятах това да са последните думи, които ще му кажа, не мислех да му отговарям повече, ала онези моите така досадни сълзи в този момент със сигурност му доставяха нищо друго освен удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Oliver Gansey
Oliver Gansey
Oliver Gansey
FC : Maxence Danet Fauvel
Група/Раса/Класа : wizard
Брой мнения : 11
Join date : 06.01.2021
Oliver Gansey
Чет Яну 07, 2021 9:25 pm
I don't know why, but I love to see you cryНаблюдавах как разплаканата Чернов се понесе през залата по Отвари като хала само за да я последвам, прокуден като мръсна котка от преподавателя и ръководител на Слидерин. Не просто ме бе изгонил, а пратил директно към директорския кабинет. И макар да бях увенчан с наказание вместо овации, напуснах стаята с широка усмивка на лице. Бях повече от доволен, че натрих вирнатия нос на малката лигла, която бе останала с грешното впечатление, че номерът от часа по ГзМС, ще ѝ се размине.
Вървях някак мудно по влажните коридори на подземието, бавейки неприятната среща с висшия орган на Хогуортс колкото се може повече. Беше ми писнало от лекции за морал и възпитание, от които очевидно не разбирах. Колкото и да ми мелеха на главата, отношението ми към тази досадница нямаше да се промени. Обичах да гледам как страда. Хранех се с мъката и провалите ѝ, а сълзите в бисерните очи утоляваше нивга нестихващата жажда. Исках още и още, без да имам логично обяснения за тази моя злоба и ненавист. И щях да го получа.
Докато се казвах по стълбите, забелязах жертвата си, което се бе скатала зад вратите на баните на префектите. Стоях на малкото островче поставен пред кръстопът: да си спестя проблеми и да продължа по пътя към директора или да последвам Луиза, за да се погавря с изравнилото ѝ  се със земята достойнство. Изборът ми бе повече от ясен – завъртях се на петите си и с бодра крачка се отправих към скривалището на гаргата.
Побутнах вратата внимателно, за да не издам местонахождението си. Шмугнах се вътре като змия и с тихи стъпки прекрачих границата на женското царство. Застанах до арката и надникнах подобно на шпионин само за да съзра малката ѝ нежна фигура, надвесена над пълната вана с набъбнали мехурчета. Изглеждаше толкова съсипана, ала дори за миг не почувствах вина в скованото си от лед сърце. Тя не заслужаваше съжаление, а болката, която целенасочено ѝ причинявах, бе капка в морето на грандиозните ми планове.
Пристъпих напред, скрил ръце в джобовете на панталона, и окичил лицето си със самодоволна усмивка. Крачките ми бяха премерени и бавни, за да имам възможност да се насладя на прозиращите части от тялото на Чернов. Поне едно ѝ признавах – външният вид на брюнетката ме възбуждаше и с удоволствие бих се възползвал от него при първа възможност. Може би щях да получа такава именно тук и сега. Бях прекалено самонадеян да си го помисля и щях да бъда наказан за тази своя безмълвна дързост.
Рейвънклоуката се изправи и скъси разстоянието помежду ни само за да залепи един звучен шамар на бузата ми. Смелостта ѝ ме изненада и остави неподвижен за известно време. Прокарах език от вътрешната страна на нараненото място, като оставях всяка нейна дума да премине покрай мен като есенен вятър. Обърнах глава, колкото да срещнем еднакво студените си погледи. Усетих как дишането ми се ускорява, а гнева бълбукаше в душата, подобно на вулкан пред изригване.
- Аз поне не се преструвам на нещо, което не съм. – рекох през зъби. – Ти си една лицемерка, Луиза! – изръмжах раздразнено, вадейки ръце от джобовете си. – Толкова ли те е срам от истинската ти същност?! – продължих, като неусетно повиших тон с един децибел. – Затова ли се скри? За да не видят каква си всъщност? – изсмях се подигравателно. – Нека ти покажа! – неочаквано сграбчих краищата на слузестата риза само за да дръпна рязко плата в двете противоположни посоки и да разкъсам дрехата. Перлените копчета заподскачаха по мраморния под, последвани от няколко раздрани бели нишки.
Инстинктивно плъзнах погледа си към скритите ѝ от дантелено бюстие гърди, при което дъхът ми сепна. При всеки друг случай, щях да продължа с унижението и подигравките, ала нещо вътре в мен ме възпираше като куче на синджир. Мразех я, но точно в този момент се почувствах слаб и като че ли омаян от осанката на Чернов. Преглътнах шумно, за да се осъзная и напусна банята преди да свърша някоя глупост, но за пореден път сапфирените ѝ ириси намериха моите, за да ме притеглят право в обятията на врага.
Обвих пръсти около крехката китка на брюнетката и грубо я придърпах към себе си. Другата ръка плъзнах по лебедовата ѝ шия, за да срещна плътните устни с моите собствени. Бяха толкова меки и сладки, като майски череши, в сравнение с моите напукани и някак горчиви. Кожата ѝ, пареща като летните лъчи на слънцето, настръхна щом усети мъртвешки студените ми пръсти. Инстинктът за самосъхранение на птичето не закъсня и тя побърза да се измъкне, ала напразно. Приклещих я във възможно най-близкия ъгъл и заключих безпомощното ѝ телце в прегръдката си без да спирам да я целувам дори за миг. Желаех я повече от всичко и това ме правеше уязвим.
:copyright: 2981 12289 0
Върнете се в началото Go down
Luiza Chernoff.
Luiza Chernoff.
Luiza Chernoff.
FC : Maria Zhgenti
Брой мнения : 46
Join date : 19.12.2020
Luiza Chernoff.
Чет Яну 07, 2021 9:28 pm

Що за наглост? Какво беше всичко това. Не стига, че  след всичко случило се в часът им, сега отново бе намерил мястото си тук където се бях опитала да се скрия от света, да потъна в болката от срама, който така старателно изяждаше душата ми. Не можеше ли за миг да спре, знаех отговора прекрасно, не можеше, нямаше и да го направи. Всичко това му доставяше удоволствие, удоволствието, което в този момент мен само продължаваше да срива. Видях изумлението, стъписването му, при така неочакваните ми действия. Бях сигурна, че аз бях не по - малко шокирана от това, което бях сторила току - що, ала нямаше как да се спра, ядът от стореното гореше в душата ми и не се сдържах. Но бе само поредната ми грешка. Очаквах да се разкара, но толкова силно грешах, не го познавах или го познавах? Достатъчно ли бе, за да разбера какво щеше да последва? Ха, как изобщо можех да си помисля, че го познавах дори и малко? Не го. А може би очаквах точно това, което последва след всичко, което бях сторила. Думите му бяха върхът на наглостта му, все още не вярвах, че можеше да ги изрече, но може би ги и очаквах в същото време. Не бях сигурна дали в тях нямаше и някаква частица истина. Винаги когато бяха в подобни ситуации той успяваше да изкара от мен нещо напълно непознато, нещо което до този момент нито бях очаквала от себе си, нито го исках, а може би ме бе страх да се запозная с тази моя същност. Всичко бе толкова объркано, аз бях объркана. Достатъчно. Не издържах на всички думи, които отново сипеше върху мен, обвинения.. не заслужени, а дали наистина не заслужавах всичко това?
- Лицемера нарече мен лицемерка! - отвърнах, нямаше да остана длъжна на думите му. Не можех. Знаех какво щеше да последва, ала просто около него не познавах себе си. А това от една страна бе любопитно за мен, макар и да не го признавах, а от друга ме бе страх да се окаже истина. - Да точно така ти маски нямаш, точно за това ще удариш дъното и в един прекрасен момент няма да излезеш от него, едва ли ще има кой да ти помогне. - думите ми нямаше да отстъпят на неговите. Лошо. Какво си мислех, че правя? Трябваше да се обърна и да го подмина. Да си тръгна, защото подхранвах тази война? Защо продължавах да не мога да правя каквото правех най - добре. Вътрешно знаех отговора на този въпрос, мразех го, ала в същия момент имаше нещо, което ужасно много ме привличаше в този идиот, макар и да не го призная никога. Трудно бе дори и на себе си да кажа истината, а какво оставаше гласно да го съобщя някому. - Или ти за това ме последва да не видят твоята? - отговорих на въпросите му с въпрос. Знаех, че не е прав, ала наглостта му явно нямаше граници, пръстите се увиха около плата на ризата ми, разкъсвайки го безмилостно, а кожата ми бе побита от ледени тръпки. Звука от падащите перлените копчета се разнесе наоколо, срещайки грубо подът.
Шокираните черти на лицето ми се бяха показали ясно, не знаех как точно трябваше да реагирам в този момент. Сякаш дори думите ми бяха изчезнали, а неговото лице остана някак неразгадаемо за погледа ми, които се опитваше да намери нещо, за което сякаш да се хване. Ала безуспешно. . Срама от случилото се преди секунди се бе настанил по тялото ми, бях засрамена от това, което той бе видял от мен, нещо което не трябваше. Не и той, уви не бе нещо, което да се е случило по желателно. Но продължи да се случва. Само след някакви достатъчно мъчителни секунди, очите ми намериха неговите и нещо се случи. Нещо, което сама не можех да си обясня защо, уви бе факт. Дланта му се премести на китката ми, издърпвайки ме, тялото ми срещна неговото, а плъзналите се пръсти по шията ми, само можеха да ми покажат, че не предстоеше нещо хубаво. Бях права. Устните му, онези грубите, с които вече моите веднъж се бяха срещнали, сега отново ги докосваха. Може би можех да твърдя, че бе по - различно, ала как можех да го сторя, като по никакъв начин не бях запомнила първата им среща или бях?  Макар и шокирана в първия момент, дори можех да се закълна, че несъзнателно бях отвърнала, бързо се осъзнах и прецених ситуацията. Това не трябваше да се случва. Не можех да го позволя, той не можеше да продължава да има каквото и да е било влияние върху мен, а май имаше макар и да не исках да си го призная. Направих опит да се отърва от него, от ръцете му по мен, ала сякаш това само още повече го насърчи да продължи. Тялото ми срещна студенината на стената зад мен, в която бях принудително притисната. Трябваше да спре всичко това, ала как когато тялото ми макар и да не желаеше тръпнеше в ръцете му, сякаш желаейки случващото се, а разума ми напомняше как трябваше да разкарам досадника от себе си. Опитах се, наистина се опитах да спра да отвръщам на всичко случващо се. Можех ли наистина да го сторя? Може би. Но в кой точно момент, не знаех не и сега. И въпреки това се надявах, че достатъчно бързо ще измисля нещо, с което да го отблъсна от себе си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content
Sponsored content
Sponsored content
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1
Идете на: